menu

Domovní správa Prostějov

prostějov, dsp, bazén, stadion, aquapark, lázně, město

 
 

Koupaliště Vrahovice

Koupaliště Vrahovice

V srpnu roku 2018 bylo uvedeno do provozu zrekonstruované letní koupaliště ve Vrahovicích, místní části města Prostějov.

Původní sokolské koupaliště s padesátimetrovým betonovým bazénem mělo proměnnou hloubku, betonové startovací bloky, vstup po ocelových žebřících, dvě laminátové skluzavky a skokanské prkno. Poblíž byly i čtyři malé betonové dětské bazénky se skluzavkou.

Původní objekty v havarijním stavu byly odstraněny a na jejich místě vzniklo nové koupaliště. Všechny současné bazény jsou nerezové a součástí stavby je nová technologie úpravy bazénové vody. V rámci stavby bylo vybudováno nové zázemí s hygienickým zařízením pro návštěvníky i personál, areál byl osázen zelení a  plochy nově zatravněny.

Bazény:

Velký plavecký bazén včetně relaxační části a brouzdaliště má rozměry 50,2 × 20,0 metrů a hloubku od 1,5 do 1,6 metru. Vodní plocha dosahuje 1084 m2, objem vody 1261 m3. Plavecká část má pět drah se startovacími bloky a podvodními vodicími pásy, vedle nich volný prostor pro zábavu a rekreační plavání.

Relaxační bazén 5 × 7 metrů se vstupem pro invalidní občany je dostupný i  průplavem z plaveckého bazénu pod lávkou.  V relaxační části bazénu jsou vzduchové masážní lavice a lehátka.

Dětský dvojúrovňový bazén o velikosti 7 × 10,5 metru s atrakcemi. K dispozici je mimoúrovňový skluz, skluzavka slůně, stříkající atrakce, vodní ježek, vodní zvonek a chrliče.

Další vybavení:

- Dětské hřiště s multifunkčními herními prvky pískové hřiště na plážový volejbal

- multifunkční hřiště

- občerstvení        

- uzamykatelné stojany na kola

Provozovatelem Koupaliště Vrahovice je Domovní správa Prostějov, s.r.o.

Provozní doba pro letní sezónu 2024:
Aktuálně  - od soboty 15.6. 2024 - OTEVŘENO !

Areál je otevřený v případě příznivého počasí - informaci o otevření Koupaliště Vrahovice si můžete ověřit na telefonním čísle 582 301 793.

červen:

pondělí - neděle 10.00 - 19.00 hod.

červenec - srpen:

pondělí - neděle   09.00 - 20.00 hod.

Využijte možnost zakoupení vstupenek ON-LINE zde
Vstupenku není nutné vytisknout!!! Postačí přiložit mobilní telefon.
Možnost platby platebními kartami.
 

Těšíme se na Vaši návštevu.